Premiera audiobooka „Rache znaczy zemsta”

rachesluzazaproszenieminiTowarzystwo Miłośników Miasta Lubonia oraz Wydawnictwo Media Rodzina serdecznie zapraszają na spotkanie związane z premierą audiobooka z książką Piotra Bojarskiego „Rache znaczy Zemsta”. Odbędzie się ono w niedzielę 25 sierpnia 2013 roku w trakcie zwiedzania Śluzy Katedralnej na Ostrowie Tumskim podczas Dni Twierdzy Poznań.

Najpierw około godziny 12.00 we wnętrzu Śluzy Katedralnej przy ulicy Dziekańskiej Piotr Bojarski opowie o Ślepym Antku – bohaterze Chwaliszewa oraz książek sensacyjnych. Następnie w godzinach 13.00-15.00 autor powieści historycznych z serii „Kryptonim Posen” będzie podpisywał swoje książki na Moście Jordana.

Maj 1945 roku. Trzecia Rzesza właśnie wygrała drugą wojnę światową – rozbiła ZSRR i okupuje Polskę. Adolf Hitler bez skrupułów buduje nazistowskie imperium na wschodzie Europy. Pierwszym celem jest Poznań i inne polskie miasta. Mordercze plany nazistów to koniec historii Polaków nad Wisłą i Wartą. Czy mimo druzgocącej klęski stać ich będzie na odwet?

„Rache znaczy zemsta” Piotra Bojarskiego to kontynuacja jego powieści „Kryptonim Posen”. Akcja sensacyjnej książki toczy się miedzy innymi w Zamku Cesarskim w Poznaniu, przewidywanym w trakcie wojny na siedzibę Adolfa Hitlera. Śledzimy w niej dalsze losy bohaterów, znanych z „Kryptonimu…” oraz „Meczu”: komisarza Zbigniewa Kaczmarka, kapitana Jana Krzepkiego, Wilhelminy Krantz i chaliszewskiego juchty Ślepego Antka…

Serdecznie zapraszamy!

© Przemysław Maćkowiak

rachesluzazaproszenie

Opublikowano w kategorii Artykuły.